Çankırı Karatekin Üniversitesi Kayıt Tarihleri (2012)

0
1478

Çankırı Karatekin Üniversitesi yeni öğrenci kayıtları 03 – 07 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak olup fakültelere göre kayıt günleri farklıdır. Bu nedenle aşağıda yer alan kayıt yerleri ve tarihleri kılavuzunu dikkatlice inceleyiniz. Not: Karatekin üniversitesi kayıt sırasında harç veya katkı payı ücreti istemeyecektir.

[ad]

Katkı Payları / Harçlar şu tarihlerde yatırılacaktır: 11–19 Eylül 2012 Katkı payı/öğretim ücretinin ödenmesi (Halk Bankası şubelerinden)

Kayıt Kılavuzunu dikkatlice inceleyiniz. Kayıt yerleri ve tarihleri en son sayfasındadır.

Ön kayıt işlemi üniversite bilgi sisteminden yapılması gerekmektedir. Üniversite bilgi sistemine giriş için gerekli olan öğrenci numaranızı http://oidb.karatekin.edu.tr/okulno/default.aspx bağlantı adresinden T.C. Kimlik numaranızı yazarak temin ediniz.

ÖN KAYIT

Ön kayıt için https://ubis.karatekin.edu.tr/  bağlantı adresinden bilgi sistemi giriş sayfasını açınız. Kullanıcı adı alanına okul numaranızı şifre alanına T.C. Kimlik numaranızı yazarak bilgi sistemine giriş yapınız.  “Öğrenci Sosyal Durum Belirleme Formu”nu doldurarak “KAYDET”e basınız. Kayıt işleminden sonra yeni açılan sayfadaki “2012–2013 Öğretim Yılı Yeni Öğrenci Kaydı Kayıt Formu”nu da doldurarak kaydediniz. Kayıt işleminden sonra “Öğrenci Bilgi Formu” nun çıktısını alınız. Bu forma güncel fotoğrafınızı yapıştırıp imzalayınız.

          KAYIT İŞLEMLERİ

Üniversitemize yerleşen öğrenci adaylarının adreslerine dosya gönderilmeyecektir. Aday öğrenci kayıt için şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Kayıtlar 03–07 Eylül 2012 tarihleri arasında Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlük Binası Cumhuriyet Mah. Şehit Pilot Üsteğmen Erdem Öztürk  Sok. No. 12 ÇANKIRI adresinde yapılacaktır. Bu tarihler arasında kaydını yaptırmayan adaylar herhangi bir hak iddia edemez.

 Kayıt için gerekli belgeler. 

1.       Adayın mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı lise diplomasının aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi.

2.       4 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda fotoğraf

3.       Öğrenci Bilgi Formu (Ön kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra alınan form)

NOT: Üniversitemize 2012-ÖSYS sonuçlarına göre yerleşen öğrencilerimizden kayıt sırasında katkı payı/öğretim ücreti ödenmesi istenmeyecektir. Katkı payı/öğretim ücreti ödenmesi ile ilgili olarak aşağıdaki Ders Kayıtları ve Danışman Onayları İle ilgili takvimi inceleyiniz.

 

Bir yorum bırakın