Coşku Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Coşku Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

12575
39
PAYLAŞ

Coşku Yayınları İlköğretim 2-3-4-5-6-7-8 ve 9-10-11-12. Sınıf Deneme Sınav sonuçlarına ve YGS sınavı sonuçlarına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Sınav türünü seçip, haritadan bulunduğunuz şehri seçiniz.

 

Daha sonra çıkan sayfada “öğrenci girişi” seçeneğini seçip, ilçe öğrenci numaranız ve ad soyadınızı giriniz (Baş Harfleri büyük olacak)

 

>>> Coşku Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları için buraya tıklayınız <<<

39 YORUMLAR

 1. bu deneme sınavı açıklanacak yeter artık 1 ay oldu daha açıklanmasını hepimiz sabırsızlıkla bekliyoz biraz çabuk olunuz

 2. offf kendimi yormuyorum çünküü kendime güveniyorum en düşük 480 puan almıştım yani bundan 500 çıkarırım buna emin olun

  • I LOVE YOU ONE DIRECTION DILARA havan kimee ?? bence baya baya yoruyon kendini çünkü o puanı almak kolay değil (tabi gerçeksee)

   • bence de bilgee çok haklısın po puanı almak hiçte kolay deqil ama eqer qerçekten alıyosa bu arkadaş fazla yaşamaz bu zekayla .d

 3. girdikden sonra çıkın tekrar girin öğrenci bölümüne tıklayın kurum kodu-okul ve şifreyi yazarak sonucu öğrenebilirsiniz……..

 4. kevser in dediği gibi yapın oluyor ben baktım sınıf arkadaşlarımınkine de baktım numaralarını bilmek yeter

 5. çünkü insan hedeflerini hayalleriyle belirler de ondan. bende hayallerimle hedeflerimi belirlediğimden hayalci bir kşiliğe sahibimdir : )

 6. Benim 8 tablet 10 apple 5 c var ama hiçbirinde girmiyor 4 bilgisayarım var ama yine girmiyor

BİR CEVAP BIRAK