Diyanet Yeterlilik Sınavı Başvuru – Giriş Yerleri Sorunu (2013)

1
1862

17 Mart 2013’te yapılacak olan Diyanet Yeterlilik Sınavına başvuru yapan bir çok aday, sınav giriş belgelerine ulaşamıyorlar. Bunun adayların Chrome’den başvuru yapmasından kaynaklanan bir sorun olduğu sanılıyor. Anlaşılan MEB’in başvuru sistemi Chrome’ye uygun olarak yapılmamış. Bu durumda başvuru yapan bir çok aday sınav giriş belgelerine ulaşamayacak. Bu adaylar için gönderilecek şikayetler doğrultusunda bir şeyler yapılabilir.

Lütfen maduriyetinizi 147 MEB ve Diyanet İşlerine iletin: 0312 295 70 00

İşte sitemize gelen bir kaç yorum:

Ahmet Gölveren:

yeterlilik sınavı giriş belgemi alamadım. tc kimlik numaramı sisteme girdiğimde kayıt bulunamadı diyor ancak ben sınava başvurdum ve başvuru çıktısıda elimde ne yapmalıyım.benım gibi bu sorunu yaşayanlar var mı? 147 yi aradığımda sistemde sorun var düzelir dediler ancak düzelmedi ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?

Hatice Sağlam:

sınav yeri bilgilerini alamıyorum çözülecek gibimi bir çok arkadaşlarda bu sorunu yaşıyorlar .çözülür inşallah.şokunu hala atlatamadım çok üzüldüm bu sorun lakarşılaşacağım aklımın ucundan bile geçmezdi.ilgililerden çözüm bekliyoruz inşallah.

Hatice Küyükoğlu:

2013 diyanet yeterlilik sınavına kayıt oldum banka dekontum var fakat kayıtımı bulamıyorum.sınava gireceğim yeri bilmiyorum.bizlere yardımcı olursanız sevinirim.emeklerimiz boşa gitmesin.

dinvediyanetisleri

1 YORUM

  1. sistemden kaynaklanan arıza nedeniyle biz maduruz 6bin kişi için tekrar sınav yapılmasını istiyoruz hiç birşey bunu telafi edemez az kişi değil ki kardeşim

Bir yorum bırakın