Doğu Akdeniz Üniversitesi 2013 2014 Eğitim Ücretleri

2
5327

Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC) bir vakıf üniversitesidir. KKTC’deki öğrenciler ve Türkiye’den gelen öğrenciler için ücretleri farklı olup aşağıda yer almaktadır.

Eğitim kalitesi, sunulan olanaklar ve eğitimin maliyeti açısından Türkiye ve K.K.T.C.’nin önde gelen üniversiteleri arasında yer alan DAÜ’de yıllık öğrenim ücreti her akademik yılın başında belirlenir. Öğrenciler her dönem kayıt yenilemek zorundadırlar. Yıllık öğrenim ücreti iki eşit taksit olarak her dönemde ödenebilmektedir. Ayrıca her dönem içerisinde üç taksitte ödeme imkanı bulunmaktadır.

 Türkiye’den tercih edecek öğrenciler için ücretler:

KKTC’den tercih edecek öğrenciler için ücretler:

2 YORUMLAR

  1. okulunuzu adım adım takip etmekteyim. 2 yıllık plato meslek yüksek okulu 2013 mezunuyum. 4 yıllığa tamamlamak istiyorum ücretlerinize baktığımda yanılmak istemediğimden dolayı size sormak istiyorum KKTC yi tercih edecek olan öğrencilerin lisans için 8.080.25 gibi ödeme gördüm ama bu gördüğüm fiyat mı acaba

  2. Merhaba,oğlum 2014 üniversite sınavında 274,315 inci başarı basamağındadır.Üniversitenizin Psikoloji Rehberlik ve Danışmanlık Bölümünü ilk 3 tercihte yaparsa sizin üniversiteye girebilir mi,şayet girerse yıllık ücret+yemek+yurt toplamda ne kadar tutar yazarsanız çok sevinecem.Teşekkür ederim.

Bir yorum bırakın