Dumlupınar Üniversitesi Harç Ücretleri (2012)

0
3386

Dumlupınar Üniversitesiharç / katkı payı ücretleri belirlenmiştir. Aşağıdaki pdf’de yer alan ücretler 1 yarıyıl içindir ve 3 bölüme ayrılmıştır. 1. Öğretim için harç ücreti alınmayacaktır. Aşağıdaki açıklamalara dikkat ediniz. Ücretler 31 Ağustos 2012 tarihinden itibaren yurtiçinde herhangi bir Ziraat Bankasına ödenebilir.

[ad]

Dumlupınar Üniversitesi Harç Ücretleri  

  • Öğrenim ücretleri 31.08.2012 saat 10.00’dan itibaren sadece Türkiye’nin her yerinde bulunan T.C. Ziraat Bankaları Şubelerinden T.C. Kimlik numarası ve öğrenim ücreti tutarı beyan edilerek ödenebilir. Üniversitemiz Evliya Çelebi Yerleşkesinde kayıt tarihleri içerisinde Ziraat Bankası tahsilat noktası bulunacak olup, kayıt esnasında yoğunlukla karşılaşmamanız için öğrenim ücretini bulunduğunuz yerdeki Ziraat Bankası Şubesinden ödeyerek gelmeniz kayıt sürecinizin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır. (Banka şubelerinde adayların ödeyecekleri tutar çıkmayacaktır, adaylarımızın T.C. Kimlik numaraları ile birlikte ödemeleri gereken tutarı banka görevlisine bildirmeleri gerekmektedir.)
  • ‐ Kayıtlar esnasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için Banka görevlisine T.C. Kimlik Numaranız ile “100 KODLU HESABA” ödemek istediğiniz öğrenim ücreti tutarını bildiriniz. Banka dekontunu kayıt esnasında kayıt görevlisine teslim ediniz.

Bir yorum bırakın