Ege Üniversitesi Pedagojik Formasyon Ön Kayıtları

0
2436

PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMINA ÖN KAYIT YAPTIRMAK İSTEYEN LİSANS ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

2014 – 2015 eğitim-öğretim yılında lisans öğrencilerine yönelik açılması planlanan Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına ön kayıt yapılarak, Üniversitemiz lisans öğrencilerinin kontenjan talebi belirlenecektir.

 
Ön Kayıt İçin Başvuru Koşulları
Pedagojik  Formasyon  Eğitimi  Sertifika  Programına  sadece   lisans programlarının 1., 2., 3., ve 4. sınıflarında okuyan öğrenciler başvurabilecektir.
Mezun öğrenciler başvurularını ÖSYM’ ye yapacaklardır.
    1. Pedagojik  Formasyon  Eğitimi  Sertifika  Programına  sadece   lisans programlarının 1., 2., 3., ve 4. sınıflarında okuyan öğrenciler başvurabilecektir. Mezun öğrenciler başvurularını ÖSYM’ ye yapacaklardır.
    1. Ön kayıtlar online olarak 13.05.2014-15.05.2014 tarihleri arasında EBYS(http://ebys.ege.edu.tr) üzerinden yapılacaktır. Belirtilen tarihler dışında ön kayıt yapılmayacak ve dilekçe ile başvuru kabul edilmeyecektir.
    1. Programa, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 20 Şubat 2014 tarih ve 9 sayılı Kararı ile düzenlenen öğretmenlik alanlarına kaynaklık eden yükseköğretim programlarına kayıtlı öğrenciler başvurabilecektir.
  1. Ön kayıt, kesin kayıt hakkı vermeyecektir. Programa yerleştirme, Üniversite Senatosunun belirleyeceği kriterler çerçevesinde yapılacaktır

Ön kayıt yapmak için buraya tıklayınız.

pedagojik formasyon

Bir yorum bırakın