Facebook Sosyal Ağ Araması Nasıl Kullanılır ?

0
1675

Facebook’un yeni hizmeti olan Sosyal Ağ Araması, kullanıcıların benzer aktivitelerde bulunan insanlara ulaşmasını sağlayacak. Buna ek olarak bu yeni arama özelliği bir resim/fotoğraf arama niteliğine de sahip olacak. Bu sistem şuan için beta aşamasında aşağıdaki bağlantının en altında yeni aramayı BETA olarak denemek için başvurabilirsiniz.

Sosyal Ağ Araması ve Gizlilik
Sosyal ağ araması ile Facebook’ta sizinle paylaşılmış her şeyi arayabilirsiniz ve başkaları da kendileriyle paylaşılmış şeyleri bulabilir. Herkes kendine özel sonuçları görür.

Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişileri bulun
Bir kitap kulübü kurmak veya bir spor salonu arkadaşı bulmak mı istiyorsunuz? Sizinle aynı aktivitelerden hoşlanan arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve yeni insanlarla tanışın.

Dünyanızı fotoğraflar aracılığıyla keşfedin
Artık aradığınız herhangi bir şeyi bulmak için “Arkadaşlarımın Antalya’da çektiği fotoğraflar” gibi basit, belirli ifadeleri kullanabilirsiniz.

Lokantaları, müzikleri ve daha fazlasını keşfedin
Yemek yiyebileceğiniz yeni yerleri ve dinleyebileceğiniz yeni grupları tanıdığınız kişiler aracılığıyla keşfedin

>>> Sosyal Ağ Araması Beta’yı Deneyin <<<

Sosyal Ağ Araması şu anda Facebook’u İngilizce (ABD) kullanan kişilere sunulan çok sınırlı bir beta programındadır. Sosyal Ağ Araması’nı ne zaman kullanmaya başlayabileceğinizi öğrenmek için şimdi kaydolun.

Bir yorum bırakın