Facebook Yavaş, Geç Açılıyor Sorunun Çözümü

1
3426

Sosyal medya platformlarından Facebook, son dönemde bazı performans düşüşleri yaşamakta. Çok sayıda ziyaretçi ve saldırı nedeniyle kullanıcılar facebook hesaplarını bazen geç açabiliyorlar, sayfaların yüklenmesi uzun sürüyor.

Facebook’un yavaş açılmasının bir çok  nedeni olabilir:

  1. Sitenin çok fazla yüklenme nedeniyle yavaş açılması. Bu sorunun çözümü yoktur, sadece anlık olan bu yavaşlık için sadece beklemeniz gerekir.
  2. İnternet bağlantınızda sorun olabilir. Bir şeyler indiriyorsanız, internet hızınız yavaşlar. Bu nedenle sitelere geç bağlanırsınız.
  3. Bilgisayarınızda çeşitli zararlılar olabilir. Google’den “advanced systemcare” programını atıp, bilgisayarınızı taratabilirsiniz.

Not: Bir sayfaya tıkladığınızda o sayfaya gitmeyip, aynı sayfada yer alıyorsa, F5’e basarak sayfayı güncelleyin. Son dönemde bu sorunla sıklıkla karşılaşılmakta.

facebook logosu

 

1 YORUM

  1. Arkadaşım bu sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor zannediyordum chrome den yandex e geçtim gene aynı sorun devam ediyor Eskilerdede yaşamıştım bir çözümü vardı ama onu bulamıyorum çerezleri de kaldırdım internet üzerinden bulduklarımın hepsini denedim bir çözüm bekliyorum

Bir yorum bırakın