İKSV’den 1000 Öğrenciye Ücretsiz Kültür Sanat Kartı

0
2521

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, çeşitli etkinliklerde kullanılabilecek “Kültür Sanat Kartı”nı 1,000 öğrenciye hediye etmeyi planlıyor. Kart, 2017 yılı sonuna kadar kullanılabilecek. Başvuru linki aşağıda yer alıyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, öğrenimini Türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası 1.000 üniversite öğrencisine hediye edeceği, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde 2017 sonuna dek kullanılabilecek 250 TL değerinde bir karttır.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, kuruluşunun 45. yılında, Öncü Sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayata geçirdiği İKSV Kültür Sanat Kart, Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlamaktadır.

İKSV Kültür Sanat Kart tek seferde ya da birden fazla etkinlikte bilet almak için kullanılabilir.

Eczacıbaşı Topluluğu’nun süren desteğiyle önümüzdeki yıllarda da devam edecek İKSV Kültür Sanat Kart projesi, her yıl 1.000 öğrenciyi kültür-sanatla buluşturacak.

Nasıl başvuracağım?

İKSV Kültür Sanat Kart için başvurular sadece web sitesi üzerinden (binuniversiteliaraniyor.com) yapılır. 23 Ocak’ta sabah 10.00’da başlayacak başvuru süreci 11 Şubat saat 17.00’de sona erer. Siteye girdiğinizde HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayarak formu açabilirsiniz. Başvurmak için önce karşınıza çıkan soruya doğru yanıt vermeniz sonra da formda yer alan bilgileri doğru olarak doldurmanız yeterli. Soruyu doğru yanıtlayabilmek için dilediğiniz kadar hakkınız var.

İKSV Kültür Sanat Kart’ı nasıl kullanacağım?

Kartınızı 2017 sonuna kadar İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde bilet almak için kullanabilirsiniz. Kartınızı İKSV ana gişede, etkinlik günü mekânlarda kurulan gişelerde veya Biletix satış kanallarında kullanabilirsiniz. Etkinlik alanına gelirken kartınızı ve kartın size ait olduğunu gösteren kimliğinizi yanınızda getirmeyi unutmayın.

Kartınız İKSV’nin düzenlemediği etkinliklerde kullanılamaz, kartla başka bir mal ya da hizmet alınamaz. Kartın içindeki bakiye nakde çevrilemez.

Bir yorum bırakın