Kasım 2012: SYDV Personel Alımı İlanları

0
1317

Kasım ayında yapılacak olan SYDV personel alımı ilanlarını sizler için tek bir konuda topladık. Başvuru tarihleri, koşullar ve il bilgileri tablolarda yer almaktadır.

SYDV Nedir ?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları, 3294 sayılı kanunun amacına uygun çalışmalar yapmak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımda bulunmak üzere her il ve ilçede kurulmuştur. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün taşradaki faaliyetleri Türkiye çapında 973 il ve ilçede her ilde vali ve her ilçede kaymakam başkanlığında oluşturulmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yürütülmektedir. SYDV ilanları bu vakıfların personel ihtiyacı içindir.

bkz: SYDV Personeli: İşe Nasıl Alınır, Ne Kadar Maaş Alır ?

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 04.12.2012
İl KOCAELİ İlçe İZMİT Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – OFİS PROĞRAMLARINI ÇOK İYİ BİLMEK (SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK) – B SINIFI EHLİYETLİ VE AKTİF SÜRÜCÜ OLMAK – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU, B SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF SÜRÜCÜ, OFİSPROĞRAMLARINI ÇOK İYİ BİLMEK (SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK), İZMİT İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETMEK.

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI İLANI Son Başvuru : 26.11.2012
İl ARTVİN İlçe MURGUL Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI VEYA BİLGİSYAR DERSİ ALDIĞINA DAİR TRANSKRİPT BELGESİNE SAHİP OLMAK – 4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRENİM VEREN SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER VEYA SOSYALHİZMETLER BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMAK – EN AZ B SINIFI SÜRÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK VEYA BİR YIL İÇERİSİNDE ALABİLECEK DURUMDA OLMAK – AYRICA ; YABANDİL VE MUHASEBE BİLMEK VEYA BELGELEMEK TERCİH SEBEBİDİR, MURGUL İLÇE NÜFUSUNA KAYITLI OLMAK VEYA SON 6 AYDIR MURGUL İLÇESİ SINIRLARINDA İKAMET EDİYOR OLMAK, 2 AY DENEME SÜRELİ OLMAK ÜZERE EN AZ 5 YIL VAKIFTA ÇALIŞMAYI KABUL VE TAAHHÜT ETMEK.
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIM İLANI Son Başvuru : 26.11.2012
İl ARTVİN İlçe MURGUL Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI VEYA BİLGİSAYAR DERSİ ALDIĞINA DAİRTRANSKRİPT BELGESİ GETİRMEK – 4 YILIK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, SOSYOLOJİ ,PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMAK – EN AZ B SINIFISÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK VEYA BİR YIL İÇERİSİNDE ALABİLECEK DURUMDA OLMAK – AYRICA ; YABANDİL VE MUHASEBE BİLMEK VEYA BELGELEMEK TERCİH SEBEBİDİR, MURGUL İLÇE NÜFUSUNA KAYITLI OLMAK VEYA SON 6 AYDIR MURGUL İLÇESİ SINIRLARINDA İKAMET EDİYOR OLMAK, 2 AY DENEME SÜRELİ OLMAK ÜZERE EN AZ 5 YIL VAKIFTA ÇALIŞMAYI KABUL VE TAAHHÜT ETMEK.

personel alımı Son Başvuru : 26.11.2012
İl BARTIN İlçe ULUS Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 yıllık Yüksek öğretim kurumlarının İktisat , İşletme , Sosyoloji , Psikoloji ,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik , Sosyal Hizmetler ve Halkla ilişkilerler bölümlerinden mezun olmak – B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Başvuru özel şartları ? 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarının İktisat , İşletme , Sosyoloji , Psikoloji ,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik , SosyalHizmetler ve Halkla ilişkilerler bölümlerinden mezun olmak. ? KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almak, ? B sınıfı ehliyet sahibi olmak NOT: mülakat 30.11.2012 tarihimde saat 11:00 da Ulus Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılacaktır.

VAKFA PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 04.12.2012
İl BURSA İlçe NİLÜFER Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – YAZILIM VE DONANIM SERTİFİKASI OLSUN – B SINIFI EHLİYETİ OLSUN – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK FAKÜLTE MEZUNU OLMAK VE KPS SINAVINDAN EN AZ 60 PUAN ALMIŞ OLMAK, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK, BİLGİSAYAR YAZILIM VEDONANIM SERTİFİKALARINDAN BİRİNE SAHİP OLMAK.

 

GAZİANTEP/ARABAN SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 26.11.2012
İl GAZİANTEP İlçe ARABAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Üniversitelerin en az 4 yıllık Lisans eğitimi veren , -Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü -Ayrıntılı ilan bilgisine http://www.araban.gov.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 05.12.2012
İl KARAMAN İlçe SARIVELİLER Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmalık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve SosyalHizmetler – B Sınıfı – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. En az son 6 (altı) aydır Sarıveliler İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor veya kütüğünün Sarıveliler olması gerekmektedir. 2. Görevim devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 3. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b.) kullanabiliyor olmak. 4. Varsa işdeneyim belgesi 5. İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 6. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. 7. İstenilen İşgücü Sayısı: Sosyal Yardım veİnceleme Görevlisi 1 ( Bir ) 8. İyi derecede yabancı dil bilmek veya işaret dili bilmek ve belgelemek tercih sebebidir

BÜRO GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 27.11.2012
İl KAYSERİ İlçe HACILAR Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – ? Microsoft Word ve Excel Programlarını iyi derecede kullanabilmek, (MEB Onaylı Sertifika ile veya Üniversite öğrenimi sırasında bilgisayar dersi aldığı belgelendirecektir.) – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu?nun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan ?SYDV Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar? EK-III?deki iş tanımlarında belirtilen; ? En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak ?Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ? Microsoft Word ve Excel Programlarını iyi derecede kullanabilmek, (MEB Onaylı Sertifika ile veya Üniversite öğrenimi sırasında bilgisayar dersi aldığı belgelendirecektir.) ? Son iki yıl geçerliliği olan (KPSS 2011- 2012) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, nitelikleri taşımak. 2. İlan tarihi itibariyle son 6 aydır (en az 15.05.2012 tarihinden buyana) Hacılar İlçesinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden belgelendirilecektir.) 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmaması. 4. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli bir vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutum sahibi olması. Personel Alımı İlanındaki Genel ve Özel Şartları taşımayan adayların Evrak Başvuru Belgeleri teslim alınmayacaktır. Başvuru ve süreçle ilgili detaylı tüm bilgiler için Hacılar Kaymakamlığının resmi web sitesi olan www.hacilar.gov.tr internet adresi takip edilmelidir.

 

SAKARYA AKYAZI SYDV BÜRO GÖREVLİSİ ALIM İLANI Son Başvuru : 27.11.2012
İl SAKARYA İlçe AKYAZI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ, SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMAK VEYA BU BÖLÜMLERE DENK SAYILAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ, SİYASAL BİLGİLERFAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMAK VEYA BU BÖLÜMLERE DENK SAYILAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK. SON 6 AYDIR SAKARYA İLİNDE İKAMET ETMEK.
SAKARYA AKYAZI SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIM İLANI Son Başvuru : 27.11.2012
İl SAKARYA İlçe AKYAZI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,HALKLA İLİŞKİLER,İLETİŞİM,SOSYAL HİZMETLER VEYA BU BÖLÜMLERE DENK OLAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,HALKLA İLİŞKİLER,İLETİŞİM,SOSYAL HİZMETLER VEYA BU BÖLÜMLERE DENK OLAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK.SON 6 AYDIR SAKARYA İLİNDE İKAMET ETMEK.

Kızılırmak SYDV 1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İlanı Son Başvuru : 27.11.2012
İl ÇANKIRI İlçe KIZILIRMAK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar Proğramları kullanabilmek.(Windows, Microsoft Ofis, Exel,Word, Powerpoint, Access, Internet) – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak veya dengi okul mezunu olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Özel Şart olarak :1-4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Fen Edebiyat,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim veSosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak veya dengi okul mezunu olmak. 2- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 3-İlan tarihindenönce Kızılırmak İlçesinde ikamet ediyor olmak ve işe alındıktan sonra da ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.(Sınavda başarılı olan adaylar için geçerli) 4-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak.5-Bilgisayar Programlarıkullanabilmek.(Windows, Mikrosoft Ofis;Exel, Word,PowerPoint, Access, INTERNET)6-İşin niteliği ve Hizmetin gereği erkek(bay)personel alınacaktır.7-Mülakata katılacak adaylara; Genel Yetenek ve Genel Kültürü, öz güveni ve ikna kabiliyeti, bir konuyu ifade yeteneği ve muhakeme gücü, bilimsel ve teknolojik gelişmelere karşı açıklığı gibi hususlarda değerlendirme yapılacaktır.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İlanı Son Başvuru : 22.11.2012
İl ERZURUM İlçe YAKUTİYE Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar işletmen sertifikasına sahip olmak – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Hukuk, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri – B Sınıfı Ehliyet – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 2- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Hukuk, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri) mezun olmak 3- Erzurum ilinde ikamet ediyor olmak 4- B sınıfı ehliyete sahip olmak 5- Bilgisayar işletmen sertifikasına sahip olmak

 

BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.11.2012
İl KARAMAN İlçe BAŞYAYLA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar sertifikası veya bilgisayar dersi aldığına dair transkript belgesine sahip olmak. – 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – II-ÖZEL ŞARTLAR: Görevin devamlı yapılmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. Bilgisayar sertifikası veya bilgisayar dersi aldığına dair transkript belgesine sahip olmak. İşin Süresi: Belirsiz süreli. (2 ay deneme süreli) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak veya 1 (bir) yıl içinde B sınıfı sürücü belgesi alabilecek durumda olmak. İstenilen iş gücü sayısı: 1 (bir) adet Büro Görevlisi 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. En az 6 (altı) aydır Başyayla ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Başyayla SYD Vakfında en az beş yıl çalışmayı kabul ve taahhüt etmek. İş Tanımında belirtilen nitelikleri taşımak.

Büro Memuru Son Başvuru : 22.11.2012
İl TUNCELİ İlçe NAZIMİYE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Windows işletim sistemlerini, Microsoft Ofis Programlarının tamamını ve benzeri temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve iyi bir internet kullanıcısı olmak (Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir. Ayrıca mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olarak değerlendirilecektir.), – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi veyaİletişim Fakültesinden mezun olmak (Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Halkla İlişkiler – Tunceli ve Nazımiye?de konuşulan mahalli dili anlayabiliyor ve konuşabiliyor olmak tercih sebebidir. – En az (B) sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ) İlan tarihinden önceki 6 aylık süre içerisinde, Nazımiye ilçesinde ikamet ediyor olmak . İşe alındığı takdirde Nazımiye ilçesinde devamlı ve sürekli olarak ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, 5) En az (B) sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, 6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak (Tam teşekküllü bir devlet hastanesinin ya da özel hastanenin sağlık kurulundan alınacak sağlık raporu mülakatı kazanan adaylardan istenecektir.), 7) 16.02.2012 tarih ve 2012/1 karar numaralı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esasların EK (VIII) Personel İş Tanımlarında belirtilen niteliklere sahip olmak, 8) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 9) Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel veteknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebi olacaktır. 10) Tunceli ve Nazımiye?de konuşulan mahalli dili anlayabiliyor ve konuşabiliyor olmak tercih sebebidir. 11) Vakfın işlerini yürütecek düzeyde muhasebe bilgisine sahip olmak tercih sebebidir 12) Bay olmak ( bayan personel alımı yapılmayacaktır.)

(1) adet ?Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi? unvanlı belirsiz süreli sözleşmeli personel Son Başvuru : 23.11.2012
İl DENİZLİ İlçe HONAZ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerin?den) mezun olmak, – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1. ?SosyalYardım ve İnceleme Görevlisi? İçin; 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerin?den) mezun olmak, 2. İşe Alım sürecinde geçerli olan 2011-2012 Kamu Personeli Seçme Sınavı?nda KPSSP3 puan türünde en az 60 (ALTMIŞ) puan almış olmak, 3. Sınava başvuracak adayların Denizli İl sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Denizli İl sınırları dışında ikamet edip, başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 4. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek fiziksel veya ruhsal bir rahatsızlığı veya fiziksel bir özrü bulunmamak, 5. Sosyalİletişim becerisine sahip olmak,

 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 21.11.2012
İl DENİZLİ İlçe ÇAMELİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının ( Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İletişimFakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ) mezunu olmak, – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1) 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının ( Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İletişimFakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ) mezunu olmak, 2) İşe alım sürecinde geçerli olan (2011?2012) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3) Sınava başvuracak adayların Denizli İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Denizli İli sınırları dışında ikamet edip başvuru yapanların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır. Sınavıkazanıp işe başlatılan personel Çameli İlçe merkezinde ikamet etmek zorundadır. Başvuru esnasında ilçe dışında oturan aday işe alınması durumunda deneme süresi içerisinde (2ay) Çameli İlçesine yerleşerek ikamet belgesini vakfa sunmak zorundadır. Aksi takdirde aday işe giriş hakkını kaybetmiş sayılacaktır. 4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek fiziksel veya ruhsal bir rahatsızlığı veya fiziksel bir özrü bulunmamak. 5) Sınav için gerekli şartları taşımadıkları sonradan anlaşılanlar sınavı kazanmış ve göreve başlatılmış olsalar dahi sınavları iptal edilir ve görevlerine son verilir. Bu yüzden hiçbir hak talep edemezler. 6)

 

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.11.2012
İl ANKARA İlçe YENİMAHALLE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK. – SOSYAL HİZMETLER(4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAK). -SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK. – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI VE SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK.
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.11.2012
İl ANKARA İlçe YENİMAHALLE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – BİLGİSAYAR SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK. – PSİKOLOJİ(4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN MEZUN OLMAK). – SÜRÜCÜBELGESİNE SAHİP OLMAK. – BİLGİSAYAR SERTİFİKASI VE SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLMAK.

 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 23.11.2012
İl ARDAHAN İlçe POSOF Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR Sosyal Yardım veİnceleme Görevlisi a) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ziraat Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla ilişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri tercih edilecektir.) b) Sosyaliletişim becerisine sahip olmak c) 2011-2012 yılında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak, e) Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, f) Posof sınırları içerisinde son altı ay içinde ikamet ediyor olmak

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 22.11.2012
İl KÜTAHYA İlçe SİMAV Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ADAYLARDA ARANABİLECEK ÖZEL ŞARTLAR 1) Başvuru tarihi itibariyle en az 1 yıldır Simav?da ikamet ediyor olmak, yöreyi tanıyor olmak, 2) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 3)Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, Sosyaliletişim becerisine sahip olmak, 4) İyi derecede bilgisayar işletmenliği/operatörlüğü bilgisine sahip olmak, 5) Yabancı dil bilmek, 7) Vakfın çalışma ortamında kullanabileceği özel yeteneğe sahip olmak,

 

Bay Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 19.11.2012
İl KOCAELİ İlçe DERİNCE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabiliyor olmak – Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Eğitim Fakültesi,Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun – Belgelendirmesi şartıyla İngilizce biliyor olması tercih sebebidir. – *(B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmakla beraber aktif olarak araç kullanabiliyorolmak – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – -Vakfımızın ihtiyacı doğrultusunda sadece erkek adayların müracaatta bulunması, -Görevini yapmasına engel olabilecek, vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, -Belgelendirmesi kaydıyla en az 6 aydır Kocaeli sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve adayın işe başlatılması durumunda Derince İlçesinde ikamet etmeyi peşinen taahhüt ediyor olmak, -Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

Sosyal Yardım veİnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 14.11.2012
İl KIRŞEHİR İlçe BOZTEPE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Herhangi bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge) – Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinin; Psikoloji , Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Maliye, İktisat, Muhasebe,Sınıf Öğretmenliği, Bilgisayar Öğretmenliği ve Bilgisayar Teknolojileri bölümlerin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. – B sınıfı ehliyeti olsun – 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 2- Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinin; Psikoloji , Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Maliye, İktisat, Muhasebe,Sınıf Öğretmenliği, Bilgisayar Öğretmenliği ve Bilgisayar Teknolojileri bölümlerin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 3- B sınıfı ehliyete sahip olmak. 4- Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Herhangi bir kurumdan almış olduğu sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge) 5- Erkek olmak. Ayrıntılı bilgiye boztepe.gov.tr adresinden uluşılabilir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İŞE ALIM TALEBİ Son Başvuru : 26.11.2012
İl İZMİR İlçe BORNOVA Alınacak Sayı 5
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASI – SOSYAL HİZMETLER, SOSYOLOJİ. PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK – B SINIFI EHLİYET BELGESİ – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – B) ÖZEL ŞARTLAR 1) 4 yıllık yükseköğretim programlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden mezun olmak. 2) İşin niteliği gereği erkekpersonel alınacaktır. 3) Adayların, bilgisayar programlarını iyi derecede kullanıyor olmaları gerekmektedir. 4) B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olan adaylar tercih edilebilecektir. 5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 6) Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 19.11.2012
İl İSTANBUL İlçe ÜMRANİYE Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve SosyalHizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak – 1- 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak, 2- İşe alım sürecinde geçerli olan 2011 veya 2012 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, 3- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 4- Bilgisayar ofisprogramlarını kullanabilmek, 5- Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte özür?ü bulunmamak.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 15.11.2012
İl ISPARTA İlçe AKSU / ISPARTA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Word.Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayarsertifikasına sahip olmak. Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama – İNGİLİZCE KPDS: 50 – EN AZ B – 1-Cinsiyeti erkek olmak.(Alınacak personel daha ziyade kırsal bölgede çalıştırılacağından ve gerekirse tek başına hane ziyaretlerinde bulunacağındanerkek olmak işin gereği olarak değerlendirilmiştir.) 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2009-2010 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 80 puan almış olmak, 3-Üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olarak lisans diplomasına sahip olmak veya alanında yüksek lisansını tamamlamış olmak. Açık öğretim fakülteleri hariç 4. İngilizce bilmek, KPDS de 50 puan almak (YÖK? çe eşdeğerliliği kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından en az eş değer puanı almak TOEFL, IELTS gibi) 5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 6 En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak . 7-İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 8.Word.Excel vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Word ,Excel ve Powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama), kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket kişilik özellikleri mesleğe uygunluk,strese dayanıklılık mesleki bilgi beceri, proje yazma ve üretme yeteneğine sahipliliği ve genel kültürleri değerlendirilecektir. 09- Aksu Kaymakamlığı 6 ay içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve taahhütleri yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi yenilenmeyecektir. 10- Aksu Kaymakamlığı Sos.Y.ad. Dayanışma Vakfı Başkanlığıncaperformansı yeterli görülen personele en az beş yıl süreyle, iş değiştirmek maksadıyla başka Kurum veya Kuruluşlara geçme muafakatı verilmeyecektir. Alınan personel Aksu İlçesinde İkamet etmek zorundadır. 11- Vakıf komisyonu genel ve özel kriterleri yerine getiren en uygun adayı seçme yetkisine sahiptir. 12- Başvuru yapan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi adayı genel ve özel tüm şartları kabul eder.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 19.11.2012
İl BURSA İlçe MUDANYA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 5- Microsoft Office(Word,Excel,v.b.) temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, – 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, ,Halkla İlişkiler, Sosyoloji,Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak,(Sayılanlar harici okul veya bölümlerden mezun olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.) – En az (b) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve araç kullanmayı iyi derecede bilmek. (DENEME SÜRÜŞÜ YAPTIRILACAKTIR – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. 4. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak. 6. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl ya da daha fazla süre ile hapis cezasına, ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 8.İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak. 9.Adli sicil kaydı bulunmamak. – BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENİLECEK BELGELER 1. Üzerinde TC Kimlik Numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü-arkalı fotokopisi. 2-ÖSYM tarafından 2011-2012 yıllarında yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 Puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3. Diploma. 4. Bilgisayar yeterlilik durumunu gösterir belge (varsa) 5. Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığına dair belge. 6. 2 adet fotoğraf. 7. Belgelerin aslı getirilip Vakıf Görevlilerince fotokopileri alınacaktır. 8. Sağlık raporu ve adli sicil kaydı sadece yerleştirilmesi yapılacak adaylar için istenecektir. 9. Adli Sicil Kaydı belgesi. 10- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 11.Görevini yapmasına engel olabilecek her hangi bir sağlık problemi bulunmadığına dair sağlık kurulu raporu (kazanan adaydan istenecektir.) 12-Mudanya ilçesinde En az 1 yıllık ikamet etmek şartları aranır

BASKİL SYDV BÜRO GÖREVLİSİ ALIM İŞİ Son Başvuru : 26.11.2012
İl ELAZIĞ İlçe BASKİL Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – ÖZEL ŞART YOKTUR.

Baklan SYDV 1 Adet Büro Görevlisi Alımı. Son Başvuru : 21.11.2012
İl DENİZLİ İlçe BAKLAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – 1) Bilgisayar Sertifikası olması tercih sebebi olacaktır. 2) Ehliyeti olması tercih sebebi olacaktır.
Baklan SYDV 1 Adet Sosyal Yar.İn.Görevlisi Alımı. Son Başvuru : 21.11.2012
İl DENİZLİ İlçe BAKLAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 1) 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından (Sosyoloji,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İletişim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Fen ? Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakülteleri) mezunu olmak. – 1) 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından (Sosyoloji,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İletişim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Fen ? Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakülteleri) mezunu olmak. 2) BilgisayarSertifikası olması tercih sebebi olacaktır. 3) Ehliyeti olması tercih sebebi olacaktır.

SOSYAL İNCELEME VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 22.11.2012
İl BALIKESİR İlçe EDREMİT / BALIKESİR Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ (MALİYE,İKTİSAT,İŞLETME VB. BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMAK) – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLARI 1. Balıkesir ilinde ikamet ediyor olmak, 2. En az 1 yıl sigortalı olarak muhasebe ile ilgili bir yerde çalıştığını belgeleyebiliyor olmak, 3. Vakfımıza ait muhasebe iş ve işlemlerini takip edebilecek düzeyde muhasebe bilgisine sahip olmak, 4. 35 yaşını doldurmamış olmak İSTENEN BELGELER: 1. Bitirdiği okul diploması veya okul çıkış belgesinin sureti 2. Nüfus Cüzdan fotokopisi 3. KPSS sınav sonuç belgesi 4. Adli Sicil kaydı 5. Bilgisayar sertifikası 6. Muhasebe ile ilgili bir bölümde en az 1 yıl çalıştığını gösterir sigorta sicil belgesi.

 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 20.11.2012
İl SAMSUN İlçe ASARCIK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – B Sınıfı Ehliyet Belgesi – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacaktır.

 

Büro Görevlisi alımı Son Başvuru : 19.11.2012
İl BURSA İlçe BÜYÜKORHAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Microsoft Office (Word, Excel vb.) temel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek. – Siyasal Bilgiler,Hukuk,İktisadi ve idari Bilimler Fak. Fen edebiyet. Fak. Halkla İlişkiler, Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik,İletişim Bölümleri – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Büyükorhan İlçesinde ikamet etmek ve ikamet etmeyi kabul veya taahhüt etmek. Microsoft Office (Word, Excel vb.) temel bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek.

 

Büro Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 19.11.2012
İl MARDİN İlçe MAZIDAĞI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Microsoft Word ve Excel Programlarını İyi Derecede Kullanmak(MEB Onaylı Sertifikası sahibi olmak veya Üniversite Öğrenimi SırasındaBilgisayar Dersini Aldığına Dair Belge Getirecektir.) – Diğer Özel Şartlar: Daha Önce Mazıdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca yapılan mülakata girip başarısız olanlar başvurmayacaktır.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alım Talebi Son Başvuru : 19.11.2012
İl MARDİN İlçe MAZIDAĞI Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Microsoft Word ve Excel Programlarını İyi Derecede Kullanmak(MEB Onaylı Sertifikası sahibi olmak veya Üniversite Öğrenimi SırasındaBilgisayar Dersini Aldığına Dair Belge Getirecektir.) – Diğer Özel Şartlar: Daha Önce Mazıdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca yapılan mülakata girip başarısız olanlar başvurmayacaktır.

Bir yorum bırakın