Kayıt Yenileten Açıköğretim Öğrencilerinin Ders Kontrol Süreci (2012)

0
1724

Anadolu Üniversitesi, AÖF kayıt yenilemeleri ile ilgili olarak öğrencilerin 14-15-16 Kasım 2012 tarihleri arasında http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresine girerek seçilen dersleri kontrol etmeleri gerektiğini ve eksik ders varsa ders ekleme işlemi yapabileceklerini belirtti.

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2012-2013 öğretim yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim – 16 Kasım 2012 tarihleri arasında yapılmaktadır. Kayıt yeniletecek öğrencilerimiz ders ekle-sil işlemi yaparak kayıt yenileme bedelini bankaya ödemektedirler. Bazı bölüm ve programlarda ders intibakları ve muaf derslerin yenilenmesi nedeni ile öğrenciler tarafından yapılan ders ekle-sil işlemi farklılaşmıştır. Bu öğrencilerimizin eklediği ya da sildiği dersler yeniden atanacaktır.

Kayıt yenileten tüm öğrencilerimiz 14-15-16 Kasım 2012 tarihlerinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden sorumlu olduğu dersleri kontrol etmelidir. Öğrenciler eklemek istedikleri ders bulunması halinde ders ekle işlemini yaparak, bu derslerin kitaplarını 19 Kasım 2012 tarihinden itibaren alabilirler.

 

İLETİŞİM

  • Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
  • http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
  • [email protected] (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

Bir yorum bırakın