Kemerburgaz Üniversitesi Ücretleri (2012)

0
2386

2012 – 2013 Eğitim-Öğretim yılı İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Ücretleri;

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde eğitim ücrete tabidir. 2012-2013 akademik yılında öğrenim ücreti, lisans programları ve bunların İngilizce Hazırlık Sınıfı için 21.000 TL’dir. Bu ücrete %8 KDV dahil değildir.

Yıllık öğrenim ücreti, Üniversite tarafından ödeme için ilan edilen banka ile bankanın prosedürlerine uygun kredili sözleşme düzenlenmesi koşulu ile ilk taksiti kayıt sırasında, kalan dokuz taksiti ise Ekim-Haziran ayları arasında, her ayın en geç ikinci gününe kadar toplam on eşit taksitte veya Üniversitenin anlaşmalı olduğu taksit özelliğine sahip, limiti toplam bir yıllık öğrenim ücretini ödemeye yeterli banka kredi kartları ile on taksitte ödenir.

Öğrenim ücretleri kesin kayıt sırasında tamamı peşin olarak ödenirse %5 indirim uygulanır. Takip eden her yıl için öğrenim ücreti Mütevelli Heyet tarafından günün ekonomik koşullarına göre yeniden belirlenip akademik yıl başlamadan ilan edilir. Tüm öğrenciler giriş yılına bakılmaksızın o yıl için ilan edilen yeni öğrenim ücretine ve ödeme koşullarına uymakla yükümlüdür.

Bir yorum bırakın