Lazer destekli cilt bakımı “BabyFaceBeauty”

0
1194

BabyFaceBeauty ile cilt bakımı lazer desteği ile yapılmakta olan ve özellikle de 30’lu yaşlar itibari ile tercih edilen son derece etkili ve başarılı sonuçlar sağlayan bir işlemdir. Birçok klinik ve özel hastanede uygulanan bu harika cilt bakım uygulaması herkes için güvenle uygulanabilmektedir.

BabyFaceBeauty ile cilt bakımı nasıl yapılır?

BabyFaceBeauty ile cilt bakımı kişilerin cilt sorunlarına göre belirlenen özel ürünlerin ve ampullerin cilde lazer desteği ile yedirilmesini sağlayan oldukça etkili bir cilt bakım uygulamasıdır. Uygulama esnasında anesteziye ya da diğer bölge uyuşturucu kremlere gerek olmadan ağrısız ve acısız bir şekilde işlem yapılmaktadır. BabyFaceBeauty ile cilt bakımı iki aşamadan oluşmaktadır ve ilk aşamada deride mikro kanallar açılmaktadır ve daha sonrasında açılan bu kanallara gerekli maddeler yedirilerek son olarak 10 dakikalık bir maske uygulaması yapılmaktadır. Bahsettiğimiz bu uygulamanın süresi de diğer cilt bakımlarına göre çok daha kısa sürede tamamlanmakta olup, ortalama 20 dakika sürmektedir.

İşlem genellikle 4 seans önerilmektedir ancak tek bir seansın ardından bile istenilen etkiler gözlemlenebilmekte ve etkisi hemen fark edilebilmektedir.

Baby Face Beauty Yaptıranlar bu uygulamanın sağladığı cilt bakımı ve gerekli tedavilerin başarı oranından son derece memnun olduğunu belirtmektedir. Son dönemlerin en popüler cilt bakım uygulamalarından biri olan baby face beauty ile cilt bakım uygulaması, birçok özel klinik ve özel hastanede uzman hekimlerin kontrolünde yapılmalıdır ve yapılmaktadır. Asla uzman olmayan kişilerin bu tür önemli medikal ve lazer destekli cilt bakımlarını yapmalarına izin verilmemeli ve asla bu tür yerlerde bu uygulamaları yaptırmamalısınız. Baby Face Beauty Yaptıranlar ve yaptıracaklar her zaman uygulamanın işleyişi ve giydikleri ya da gidecekleri yerleri iyice araştırmalıdır.

Konu ile ilgili tüm detaylı bilgilere ve sizlere en yakın klinik bilgilerine www.babyfacebeauty.com.tr internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın cilt bakımı belirli bir yaş sonrasında genç ve sağlıklı bir cilt için en önemli adımlarından birisidir.

Bir yorum bırakın