Leke Tedavisi Ankara Kliniğimizde!

0
903

Leke Tedavisi Ankara da yer alan ve uzun yıllardan beri doktorumuz Buket yıldırım ve ekibi tarafından hizmet vermekte olan güvenilir ve kaliteli cihazları ile bilinen klinikler arasında yer almaktadır. Leke tedavilerinde genellikle tercih edilen en etkili sistemlerin başında lazer uygulamaları gelmektedir. Lazer cihazları ile gerçekleştirilen leke tedavisi uygulamaları hem çok daha etkili hem de kısa sürede başarı sağladığı için çok daha fazla tercih edilmekte ve doktorumuz Buket Yıldırım tarafından da sıklıkla önerilmektedir.

Icon Lazer ile leke tedavisi!

Leke tedavisi Ankara kliniğimizde Icon lazer sistemleri ile sadece birkaç seansta kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Çok derin ve geçmişi oldukça eski olan cilt lekelerinin de hafifletilebilmesi yine bu lazer sistemleri ile mümkün olabilmektedir. Icon lazer sisteminde yer alan IPL başlığı sayesinde cildin alt ve üst tabakasına kontrollü bir şekilde ısı hasarı yaratılır. Daha sonrasında ise soyucu olmayan özelliği nedeni ile de cilt üzerinde herhangi bir yan etki meydana getirmeden yine kontrollü bir mikro-hasar yaratır. Bu sayede de cilt yüzeyinde yer alan lekeler ve cilt renk dengesizlikleri tedavi edilebilir.

Cilt Bakımı Ankara kliniğimizde yine sıklıkla uygulanan ve farklı aşamalar ile cilt sorunlarına göre içerikleri oluşturularak yapılan bir uygulama olup, işlem süreleri cilt problemlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Cilt bakımları rutin cilt bakımları ve oldukça geniş kapasiteli medikal cilt bakımları olmak üzere farklılıklar gösterebilmektedir. Burada sizler için hangi cilt bakımının uygun olacağına doktorumuz Buket Yıldırım yapılan muayene sonrasında karar vermektedir.

OxyGeneO ile Cilt Terapisi

Cilt bakımı Ankara ve diğer illerde yer alan merkezlerde uygulanan önemli sayılabilecek oldukça etkili bir uygulamadır. Üstelik birçok farklı sistem ile cilt bakımı yapabilmek mümkündür. OxyGeneO terapisi de uygulanan bu sistemlerden biridir. Kapılıcalardan esinlenilerek oluşturulan bu terapide tedavi yapılan bölgedeki cilt hücrelerine oksijen gönderilir be aynı zamanda da magnezyum askorbil fosfat, kojik asit ve retinol gibi anti-aging maddelerin cilde iletildiği bir tedavi yapılmaktadır.  Www.drbuketyildirim.com’dan detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Bir yorum bırakın