Okullar Ne Zaman Açılacak 2016 ?

0
1431

Sömestr tatilinin keyfini çıkaran öğrenciler okulların ne zaman açılacağını merak ediyor. Yarıyıl tatili ne zaman sona erecek ve okullar ne zaman açılacak sorularının cevabı yazımızda

Okullar ne zaman açılacak ?

22 Ocak tarihinde başlayan sömestr tatili, 5 Şubat tarihinde son buluyor fakat Cumartesi ve Pazar haftasonu tatili olduğu için okullar 8 Şubat Pazartesi günü başlayacak.

Okullar ne zaman açılıyor 2016 ikinci dönem yarı yıl tatili ne zaman bitiyor işte tarih

MEB’den velilere sosyal medya ve karne uyarısı

Bakanlık yetkililerinden alınan bilgiye göre, okulların tatile girmesi ve öğrencilerin karne almasının ardından, bazı aileler takdir ve teşekkür belgelerinin fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı.

Bu belgeler üzerinde çocukların kimlik bilgileri ile bununla bağlantılı kişisel bilgilerinin bulunduğunu dile getiren yetkililer, art niyetli kişilerin bunları, öğrenci ve velilere zarar verecek şekilde kullanabileceğini belirtti.

TEOG Sınavları Ne Zaman Yapılacak ?

Kılavuza göre, birinci dönem ortak sınavlar 25 ve 26 Kasım’da mazeret sınavları 12 ve 13 Aralık’ta, ikinci dönem ortak sınavları ise 27 ve 28 Nisan’da, mazeret sınavları da 14 ve 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Bir yorum bırakın