PMYO, 2014 YGS Baraj Puanları Açıklanıyor

2
2219

Polis Meslek Yüksekokullarının sitesinden (http://pmyo.pa.edu.tr) yapılan açıklamaya göre PMYO’ya giriş için baraj puanlar ve alınacak öğrenci sayısı gibi açıklamalar 7 Nisan 2014’te yapılacak. Duyuru yapılır yapılmaz sitemizde sizlerle bilgi paylaşımında bulunacağız.

“2014 YILINDA POLİS MESLEK YÜKSEKOKULLARINA ÖĞRENCİ ALINACAKTIR. BAŞVURU PUANI VE DİĞER ŞARTLARIN 07.04.2014 PAZARTESİ GÜNÜ BU SİTEDEN DURULMASI PLANLANMAKTADIR.”

Not: PMYO websitesine 9 Nisan itibariyle ulaşamamaktayız çok yakında baraj puanlar eklenecektir.

Gribilge.com

 

pmyo logo

2 YORUMLAR

  1. Bu asil ve saygıdeğer mesleğe tam olarak uygun,vizyon ve misyonunuzu tam anlamıyla yerine getirecek ve cani pahasina verilen görevleri yerine getirebilecek olan özgüveni yerinde bayan PMYO adayı olarak 2014 PMYO baraj puanlarını 200 e çekmenizi ve fiziki yeterlilik sınavı parkurunu zorlaştıp,parkur süresini aşağı çekmenizi,ben ve benim gibi bu mesleği hakkıyla yapabilecek diğer adayları PMYO dan mahrum birakmamanızı Emniyet Genel Müdürü ve Emniyet Genel Müdürlüğü mensuplarına saygıyla arz ederim!!! Bu vatanın özgüveni yerinde,uğruna kanının son damlasına kadar mücadele edebilecek, ben ve benim gibi Türk gencyerine ihtiyacı var!!!

  2. Lütfen duyun sesimi … Ben polis olmak istiyorum bu son şansım seneye yaş sınırını aşmış olacağım.PMYO baraj puanını 200 e çekin lütfen tüm Emniyet Genel Müdürlüğü mensuplarına sesimi duyurmak istiyorum… Polislik mesleği için canımı vermeye, verilen görevleri yerine getirip, kanımın son damlasına kadar çaba göstereceğime şerefim ve namusum yemin ederim!!! Duyun beni yarın barajlar belli olacak ne olur PMYO baraj puanını 200 e çekin!!!

Bir yorum bırakın