Vakıfbank Sınavla Stajyer Memur Alımı Yapacak (Mart 2013)

0
1099

Vakıfbank, başta İstanbul’daki şubelerine olmak üzere sınavla stajyer memur alımı yapacaktır. Sınav 28 Mart 2013 tarihinde İstanbul ve Ankara’da yapılacaktır. Sınava başvuru için son gün: 10 Mart 2013. Sınav ücreti ise 70 tl‘dir ve Vakıfbank şubelerine yatırılabilir. Sınav başvurusuna ilişkin ayrıntılı bilgi yazımızın sonunda yer almaktadır.

Sınava Başvuru Şekli ve Son Başvuru Tarihi:

Adayların, Bankamızın “http://www.vakifbank.com.tr” adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formu”nu en geç 10/03/2013 (Pazar) günü, saat 23.00’a kadar on-line erişim suretiyle doldurmaları gerekmektedir. Adaylar, sistem üzerinden kendilerinin belirleyeceği bir şifre ile önce kayıt olacak ve başvurusunu yapacak, sonra bu şifre ile başvuru süresince gerekli güncelleme ve değişiklikleri yapabilecektir. Başvuru bitim tarihinden sonraki değişiklik talepleri
kesinlikle kabul edilmeyecektir. Belirtilen tarih ve saatten sonra yapılan başvurular ile şahsen ya da posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınava başvuran her adaydan 70.-TL sınav ücreti tahsil edilecektir. Sınav ücretini başvuru süresi içerisinde yatırmayan adayın başvurusu sistem tarafından kabul edilmeyecektir. (Adayın sınav ücretini Bankamız Şubelerinden yatırması ve on-line erişim suretiyle internet sitemizden başvuru yapması gerekmektedir.)

Sınav ücreti; 25.02.2013 (Pazartesi günü) tarihinden, 08.03.2013 (Cuma günü) saat
17.00’a kadar tüm Vakıfbank Şubelerinden, adayın T.C. kimlik numarası, adı ve soyadı ile
ev veya cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. Para yatırma işlemine ilişkin dekont
yazılı ve sözlü sınavın bitimine kadar gerektiğinde ibraz edilmek üzere saklanacaktır.

Yazılı sınav, Anadolu Üniversitesince, 28.04.2013 (Pazar) günü Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Sınava başvurusu kabul edilen adaylar 22.04.2013 (Pazartesi) tarihinden itibaren Anadolu Üniversitesi’nin “http://sinav.anadolu.edu.tr” adresinden T.C. kimlik numaralarını girerek “Sınav Giriş Belgesi”ni yazıcıdan döküm olarak alabileceklerdir. Yazılı sınavın yapılacağı yerin adresi ve sınav saati, Sınav Giriş Belgesi’nde belirtilecektir.

Yazılı sınava katılacak adaylar yanlarında “http://sinav.anadolu.edu.tr” adresinden temin edecekleri sınav giriş belgesi ile resimli kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı veya ehliyet) ve yeterli kurşun kalem ve silgi bulunduracaklardır.

>>> Vakıfbank Stajyer Memur Alımı Başvuru Kılavuzu <<<

Bir yorum bırakın