Vehbi Koç Vakfı 4 ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı

0
2322

Vehbi Koç Vakfı’nın, Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıfta okuyacak öğrenciler için yapacağı sınavın ayrıntıları MEB tarafından açıklanmıştır.

SINAVIN ADI

2013-2014 Öğretim Yılı Vehbi Koç Vakfı(VKV) Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4. ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı

SINAV BAŞVURUSU

Öğrenciler; sınav başvurularını 06-15 Mayıs 2013 tarihleri arasında  http://www.meb.gov.tr internet adresinden yapabilecektir.

SINAV ÜCRETİ

Sınav ücreti olarak  200 TL (iki  yüz TL KDV dahil); Millî Eğitim Bakanlığı  Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Başkent/ANKARA Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası  Küçükesat/Ankara Şubelerinden herhangi birine “Kurumsal Tahsilât  Programı” aracılığıyla, öğrencinin T.C. kimlik numarasına göre yatırılacaktır.

SINAV YERİ

VKV KOÇ ÖZEL İLKOKULU VE ORTAOKULU Tepeören-Tuzla-İstanbul

vehbi_koc_vakfiSINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ

16 Haziran 2013,  Pazar günü,

Sınav Salonuna Giriş Saati 09:30

Sınav Başlangıç Saati: 10:00

SINAV UYGULAMASI

VKV  Koç Özel İlkokulu ve Ortaokulu 4’üncü sınıfta öğrenim görecek öğrenciler için yapılacak sınav; 75(yetmişbeş) dakikalık süre içerisinde 75 soruluk, 5’inci sınıfta öğrenim görecek öğrenciler için yapılacak sınav ise 100 (yüz) dakikalık süre içerisinde 100 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan

A ve B soru kitapçığı tek oturum olarak uygulanacaktır.

Öğrenciler sınava, sınav giriş belgesi ile birlikte,  resimli nüfus cüzdanı veya resimli öğrenci belgesi ilegireceklerdir.

Sınava cep telefonu ile girilemez.

 4 ve 5. Sınıf Seviye Tespit Sınavı Kılavuzu

Bir yorum bırakın