Yurt Dışı Yüksek Lisans Burs Başvuruları Başladı (TEV 2015)

0
1818

Türk Eğitim Vakfı 2015-2016 Yurt dışı yüksek lisans burs başvuruları başladı.

ABD, Batı Avrupa Ülkeleri, İtalya, Almanya, Fransa, Danimarka, İspanya ve Japonya gibi ülkeler burs kapsamında. Detaylı bilgi için; http://www.tev.org.tr/burslarimiz/detay/Yurt-Disi-Burs-Basvurulari/52/49/0

BAŞVURU

Adaylar bir madde için müracaat edebilirler. Yukarıdaki ön koşulları taşıyanlar, başvuru formlarını ve tamamlayıcı bilgileri  ilanımızın ilgili maddelerin ekindeki dosyalardan alabilirler. Belgeleri TEV’den temin etmek isteyenler, ilgili tarihe kadar alabilirler.

DOSYA TESLİM

Adayların, yukarıdaki maddeler için ayrı konuları içeren tamamlayıcı bilgiler metninde belirtilen belgeleri ve başvuru formlarını eksiksiz hazırlayarak dosyalarını en geç ilgili maddede belirtilen tarihe kadar TEV’e ulaştırmaları gereklidir. İstenilen niteliklere uygun olmayanlar ile belgeler eksik olanların müracaatları kabul edilmez.

ÖNEMLİ NOT: Üniversite ya da yüksek lisans öğrenimini kendi veya herhangi bir kuruluş hesabına yurt dışında yapanlarla, yurt dışında yüksek lisans öğrenimlerine başlayanların müracaatları kabul edilmez.

BAŞVURU VE DOSYA TESLİM ADRESİ:

Türk Eğitim Vakfı /Eğitim Müdürlüğü,

Büyükdere Cad. TEV Kocabaş İşhanı No:111 Kat:8

34349/Gayrettepe/İSTANBUL

Fax: 0212–272 62 17

E-mail: [email protected]

yurtdışı_burs

 

Bir yorum bırakın