Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Sabah 9:00’da açılır. Kargo kabulu için yurtiçi kargo şubeleri hafta içi saat 18.00’e kadar açıktır, yetişemezseniz 19:30’a kadar nöbetçi şubelere kargo teslimatı yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo hafta sonu cumartesi günü saat 16:00’ya kadar açıktır. Pazar günleri ise kargo şubeleri kapalıdır.

Not: Cumartesi günü nöbetçi şube bulunmamaktadır.

SAAT KAÇA KADAR ADRESİMDEN KARGO ALDIRABİLİRİM? 

Kargonuzun adresinizden alınmasını istiyorsanız 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo’yu arayarak hafta içi 14:00′ e, haftasonu 12:30′ a kadar gönderiniz olduğunu bildirebilirsiniz. Şubelerimize hafta içi 16:30′ a kadar haftasonu 14:00′ e kadar haber verebilir, kapınızdan çıkmadan kargonuzu gönderebilirsiniz.

KARGOM ALICISINA NE ZAMAN ULAŞIR?
Kargonuzu, yakın (200 km’ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 1 iş günü* içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km’den yukarı) mesafelere ise 2 iş günü* içinde teslim ediyoruz. Adana, Antalya, Kayseri ve Samsun gibi merkezlerin İstanbul’a uzaklığı 600 km’nin üzerinde olmasına karşın, gönderilerinizi İstanbul’dan 1 iş günü* içinde adrese ulaştırıyoruz. (Yukarıda söz edilen teslimat süreleri adres teslim dışı alanlarımız ve oluşabilecek mücbir sebepler dışında geçerlidir.)

Etiketler: , , ,

  

72 Yorum : “Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri”

 1. hakan 13 Aralık 2014 Saat: 17:01 #

  manisa Turgutlu ya cumartesi saat 08:33 de kargom gelmesine rağmen bana teslim edilmedi Turgutlu şube çok ağır işliyor şimdi pazartesiyi bekleyeceğim yani 2 gün daha birdaha tercih edermiyim bilmiyorum. pazartesi sabah 9:00-10:00 a kadar elime ulaşırsa ne ala o zaman düşünürüm.

  Yorumunuz onaylandıktan sonra gösterilecektir.

 2. Sibel erkal 29 Aralık 2014 Saat: 05:16 #

  Yorumlardan size yapılan şikayetleri pek dikkate almadığınızı farkettim ama yine de yazıyorum.Kavacık ta açılan 2.şubenize bir kargo teslimine gittiğimde oradaki elemanlarınızın kargoları oradan oraya fırlatarak,hatta tekmeleyerek yerleştirmeye çalıştıklarını gördüm.Hatta bankoda oturanlarda bu duruma gülerek yorum yapıyorlardı.bu gün acil göndermem gereken bir kargom olduğu ve şubeniz bana yakın olduğu halde başka bir kargo şirketi araştırıyorum,güvenemediğim için

 3. gülşahh 23 Şubat 2015 Saat: 15:33 #

  YURT İÇİ KARGO KADAR BERBAT BİR KARGO YOK ! ARTIK ŞU YORUMLARI DİKKATE ALIN VE ŞİKAYET EDİLEN DURUMLARI GÖZDEN GEÇİRİN İNSANLARI ŞUBEYE GİTMEK İÇİN MECBUR BIRAKIYORSUNUZ!! KAÇ KERE YURTİÇİMNDEN KARGOM GELDİYSE ŞUBEYE KADAR GİTMEK ZORUNDA KALIYORUM SAAT 4 DE ARIYORUM KİMSE BAKMIYOR TELEFONLARA Kİ KARGOMUN BÜGUN AKSAMA KADAR MUTLAKA TESLİM OLACAĞINI SÖYLEMELERİNE RAĞMEN LANET OLSUN SİZİN GİBİ SORUMSUZ ÖZENSİZ KARGO ŞİRKETLERİNE!!!

 4. bozyaka 09 Mart 2015 Saat: 16:57 #

  İzmir bozyaka subesinden ve yurtici kargo dan nefret ediyorum. Hic bir kargo tam zamanında elime ulaşmıyor, birde ayaklarina gidip kargoyu biz aliyoruz calisanlar neden ayri bir alem. UPS tek gecerim hem güvenilir hemde ilgili vede tam zamanında ulaştırıyor bir gunden bir gune almadim elden.

 5. seda 16 Mart 2015 Saat: 13:15 #

  Önce iyi kargo firmalarına gidin nasıl oluyor öğrenin sonra bu isi yapın berbat bir firmasiniz subelerinizde telefona bakan yok şans eseri açan olsa anlayan sorunları çözecek zekada eleman yok ayrıca kargolari geldik evde yoktunuz diye yalan söyleyip subenizden aldiriyorsunuz eşyaları çok kotu taşıyorsunuz subeniz de beş para etmez merkeziniz de anlayış anında çözüm müşteri memnuniyeti baştan kargoyu taşıyan elemanlara kadar sıfır sifir

 6. ali m. 22 Mart 2015 Saat: 17:22 #

  “Hakan” bence şirket beğenmemeye yer aramışsın saçmalık 8.33 de gelmiş zaten mağaza 6da teslimatı bırakıyor haftasonu çalışan kaç tane mağaza var sanıyorsun ?

  ayrıca alttaki kişiler yorumları dikkate almıyorsunuz demişsiniz burası YURTİÇİ KARGONUN SİTESİ DEĞİL varsa beyninizi kullanın.(varsa)

  not : 600 kmden 1 günde teslim ediyor dahada ebesinin gözü ne istiyorsunuz

Bir Cevap Yazın


Site içinde arama yapabilirsiniz: