Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

81
69855

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Sabah 9:00’da açılır. Kargo kabulu için yurtiçi kargo şubeleri hafta içi saat 18.00’e kadar açıktır, yetişemezseniz 19:30’a kadar nöbetçi şubelere kargo teslimatı yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo hafta sonu cumartesi günü saat 16:00’ya kadar açıktır. Pazar günleri ise kargo şubeleri kapalıdır.

Not: Cumartesi günü nöbetçi şube bulunmamaktadır.

SAAT KAÇA KADAR ADRESİMDEN KARGO ALDIRABİLİRİM? 

Kargonuzun adresinizden alınmasını istiyorsanız 444 99 99 Alo Yurtiçi Kargo’yu arayarak hafta içi 14:00′ e, haftasonu 12:30′ a kadar gönderiniz olduğunu bildirebilirsiniz. Şubelerimize hafta içi 16:30′ a kadar haftasonu 14:00′ e kadar haber verebilir, kapınızdan çıkmadan kargonuzu gönderebilirsiniz.

KARGOM ALICISINA NE ZAMAN ULAŞIR?
Kargonuzu, yakın (200 km’ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 1 iş günü* içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km’den yukarı) mesafelere ise 2 iş günü* içinde teslim ediyoruz. Adana, Antalya, Kayseri ve Samsun gibi merkezlerin İstanbul’a uzaklığı 600 km’nin üzerinde olmasına karşın, gönderilerinizi İstanbul’dan 1 iş günü* içinde adrese ulaştırıyoruz. (Yukarıda söz edilen teslimat süreleri adres teslim dışı alanlarımız ve oluşabilecek mücbir sebepler dışında geçerlidir.)

81 YORUMLAR

 1. manisa Turgutlu ya cumartesi saat 08:33 de kargom gelmesine rağmen bana teslim edilmedi Turgutlu şube çok ağır işliyor şimdi pazartesiyi bekleyeceğim yani 2 gün daha birdaha tercih edermiyim bilmiyorum. pazartesi sabah 9:00-10:00 a kadar elime ulaşırsa ne ala o zaman düşünürüm.

  Yorumunuz onaylandıktan sonra gösterilecektir.

 2. Yorumlardan size yapılan şikayetleri pek dikkate almadığınızı farkettim ama yine de yazıyorum.Kavacık ta açılan 2.şubenize bir kargo teslimine gittiğimde oradaki elemanlarınızın kargoları oradan oraya fırlatarak,hatta tekmeleyerek yerleştirmeye çalıştıklarını gördüm.Hatta bankoda oturanlarda bu duruma gülerek yorum yapıyorlardı.bu gün acil göndermem gereken bir kargom olduğu ve şubeniz bana yakın olduğu halde başka bir kargo şirketi araştırıyorum,güvenemediğim için

 3. YURT İÇİ KARGO KADAR BERBAT BİR KARGO YOK ! ARTIK ŞU YORUMLARI DİKKATE ALIN VE ŞİKAYET EDİLEN DURUMLARI GÖZDEN GEÇİRİN İNSANLARI ŞUBEYE GİTMEK İÇİN MECBUR BIRAKIYORSUNUZ!! KAÇ KERE YURTİÇİMNDEN KARGOM GELDİYSE ŞUBEYE KADAR GİTMEK ZORUNDA KALIYORUM SAAT 4 DE ARIYORUM KİMSE BAKMIYOR TELEFONLARA Kİ KARGOMUN BÜGUN AKSAMA KADAR MUTLAKA TESLİM OLACAĞINI SÖYLEMELERİNE RAĞMEN LANET OLSUN SİZİN GİBİ SORUMSUZ ÖZENSİZ KARGO ŞİRKETLERİNE!!!

 4. İzmir bozyaka subesinden ve yurtici kargo dan nefret ediyorum. Hic bir kargo tam zamanında elime ulaşmıyor, birde ayaklarina gidip kargoyu biz aliyoruz calisanlar neden ayri bir alem. UPS tek gecerim hem güvenilir hemde ilgili vede tam zamanında ulaştırıyor bir gunden bir gune almadim elden.

 5. Önce iyi kargo firmalarına gidin nasıl oluyor öğrenin sonra bu isi yapın berbat bir firmasiniz subelerinizde telefona bakan yok şans eseri açan olsa anlayan sorunları çözecek zekada eleman yok ayrıca kargolari geldik evde yoktunuz diye yalan söyleyip subenizden aldiriyorsunuz eşyaları çok kotu taşıyorsunuz subeniz de beş para etmez merkeziniz de anlayış anında çözüm müşteri memnuniyeti baştan kargoyu taşıyan elemanlara kadar sıfır sifir

 6. “Hakan” bence şirket beğenmemeye yer aramışsın saçmalık 8.33 de gelmiş zaten mağaza 6da teslimatı bırakıyor haftasonu çalışan kaç tane mağaza var sanıyorsun ?

  ayrıca alttaki kişiler yorumları dikkate almıyorsunuz demişsiniz burası YURTİÇİ KARGONUN SİTESİ DEĞİL varsa beyninizi kullanın.(varsa)

  not : 600 kmden 1 günde teslim ediyor dahada ebesinin gözü ne istiyorsunuz

 7. Yurtiçi kargonun getirdiği ürünlerimin kolileri hep yırtık geliyor. En son 29 Ocak 2016 tarihinde teslime getirilen kolimi sokağa döktü getiren kişi. Daha sonra toplayıp kolimin ağzı açık olarak getirdi. Birde döktüm ama eksik yok dedi. Bu ne ciddiyetsizlik. Anlamıyorum.

 8. Yurt içi kargonun berbat olduğu noktasına fazlasıyla katılıyorum. Kaç gündür evde mahsur kaldım. Güya her gün getirecekler ama yok. Çok kötü hizmetleri (!) var.

 9. Güya her gün dağıtıma çıkıyor evde mahsur bırakıyor, gel gelelim ne gelen var ne giden… Çok kötü bir hizmet (!) anlayışları var. Hiç memnun değilim.

 10. müşteri memnuniyeti ve ürünlere dikkat sınıf. üstelik sarıgazi şubesine sabah 9da kargom gelmesine rağmen gün içerisinde teslim edilmedi.arayıp konuşurken bile saygı sıfırdı,telefon başındaki hanım arkadaki arkaaşlarla konuşmasını bir türlü kesemiyordu.Bir daha yurtiçi kargo mu ? asla!

 11. İstanbul 1000 km 2 gün içinde teslim ediyoruz diyor
  Benim kargom kargo şubesine teslimat subesine geleli 2 gün oldu bekliyorum ne zaman teslim edecekler ?

 12. REZİL BİR KARGO ŞİRKETİ, AVONDAN ALDIĞIMIZ ÜRÜNLERİN TESLİMATI GEÇ YAPILIYOR, HATTA YAPILMIYOR. 27 EKİMDE ŞUBEYE GELEN URUN 28 EKIM YARIM GUN OLMASINA RAĞMEN TESLIMAT YAPILMADI, CUMARTESI RESMI TATIL KAPALILAR, DOLAYISIYLA 27 SINDE GELEN URUNLERI 31 INDE ALACAGIZ. TELEFONLARINA ASLA BAKMAYAN İLGİSİZ PERSONEL, NE YAZIKKI FİYAT POLİTİKALARI YUZUNDEN KURUMSAL FİRMALAR KENDİLERİNİ TERCİH ETMEK ZORUNDA KALIYORLAR. BİZ DE BU MAĞDURİYETİ YAŞIYORUZ. HIZMET ANLAYISI BU OLMAMALI. ONLARIN YAPTIGI İŞİ TERMİNALDEN OTOBUSE VERSEN DAHA DUZGUN YAPAR EMİNİM Kİ.

 13. 😀 yorumları okudum hepsine katılıyorum türkiyedeki en berbat kargo firması yurtiçikargodur hep aras ile sipariş alırdık al yurt içiyle geliyor 1 seferlik mecburiyetten oda 😀 kargo 2 gün önce subeye gitmiş hala teslim etmemişler böyle rezil kepaze firma görmessiniz bende ipneliğine gitmiyicem ayaklarına getirsinler mk

Bir yorum bırakın