Ziraat Bankası Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı

0
1913

Ziraat Bankası Personel alımı sınavları için sınav giriş yerleri belli olmuştur.. 17 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilecek T.C. Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı İşe Alım Sınavları ile 24 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan T.C. Ziraat Bankası Banko Asistanı, Servis Görevlisi ve Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavlarına ilişkin “Sınav Giriş Belgesi” yayınlanmıştır. Sınava nerede gireceğinizi öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

>>> Ziraat Bankası Sınav Giriş Belgesi <<<

[box type=”alert”]Giriş yapamıyorsanız farklı tarayıcı deneyiniz.[/box]

Dikkat:

  • Sınav giriş belgesi fotoğraflı ve tek sayfalık bir dokümandır. Giriş belgeniz fotoğrafsız ve tek sayfa çıkmıyorsa yazıcı ayarlarınızı ( dosya boyutlandırma / sayfaya sığdırma seçeneklerini ) kontrol ediniz.
  •   Sınav Merkezi, Sınav Yeri ve Başvuru sırasında çalışmak istediğinizi belirttiğiniz İl tercihiniz hiçbir şekilde değiştirilemez.
  •   Sınav Başvurusunu internet üzerinden tamamlamamış olan adaylar sınava giremeyecektir. Bu adaylar için sınav giriş belgesi düzenlenmemiştir.
  •   Sınav Giriş Belgesi dökümü alabilmek için Yazıcınızın bağlı olduğundan emin olunuz.
  •   Sınav Giriş Belgenizi renkli yada siyah beyaz döküm alabilirsiniz.
  •   Sınav giriş belgenizle ilgili teknik bir sorun yaşamanız halinde sorununuzu T.C. Kimlik numaranızla birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarası içermeyen e-postalar cevaplanmayacaktır.
  •   Sınav Giriş Belgesi olmayan aday sınava alınmayacaktır.

Ziraat Bankası Sınavı Tarihleri:

Müfettiş Yardımcısı
İç Kontrolör Yardımcısı
17 Kasım 2012 Cumartesi
Uzman Yardımcısı
Servis Görevlisi
Banko Asistanı
24 Kasım 2012 Cumartesi

 

Bir yorum bırakın