Ziraat Bankası Sınavı Giriş Belgeleri Ne Zaman Açıklanacak ? (2012)

44
5581

Başvuruları eylül ayında yapılan Ziraat Bankası Personel alımı sınavları 17 ve 24 Kasım 2012 tarihlerinde yapılacaktır. Sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgelerine 9 Kasım 2012 tarihinden itibaren ulaşabilirsiniz. Sınav giriş belgelerini görüntülemek için kayıt olduğunuz sayfadan giriş yapmalısınız.

Not: Giriş belgeleri yayımlanmıştır.

17 – 24 Kasım 2012 Ziraat Bankası Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

 

>>> Ziraat Bankası Personel Alımı Sınavı Giriş Yeri Öğrenme <<<

Dikkat:

 • Sınav giriş belgesi fotoğraflı ve tek sayfalık bir dokümandır. Giriş belgeniz fotoğrafsız ve tek sayfa çıkmıyorsa yazıcı ayarlarınızı ( dosya boyutlandırma / sayfaya sığdırma seçeneklerini ) kontrol ediniz.
 •   Sınav Merkezi, Sınav Yeri ve Başvuru sırasında çalışmak istediğinizi belirttiğiniz İl tercihiniz hiçbir şekilde değiştirilemez.
 •   Sınav Başvurusunu internet üzerinden tamamlamamış olan adaylar sınava giremeyecektir. Bu adaylar için sınav giriş belgesi düzenlenmemiştir.
 •   Sınav Giriş Belgesi dökümü alabilmek için Yazıcınızın bağlı olduğundan emin olunuz.
 •   Sınav Giriş Belgenizi renkli yada siyah beyaz döküm alabilirsiniz.
 •   Sınav giriş belgenizle ilgili teknik bir sorun yaşamanız halinde sorununuzu T.C. Kimlik numaranızla birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarası içermeyen e-postalar cevaplanmayacaktır.
 •   Sınav Giriş Belgesi olmayan aday sınava alınmayacaktır.

Ziraat Bankası Sınavı Tarihleri:

Müfettiş Yardımcısı
İç Kontrolör Yardımcısı
17 Kasım 2012 Cumartesi
Uzman Yardımcısı
Servis Görevlisi
Banko Asistanı
24 Kasım 2012 Cumartesi

44 YORUMLAR

 1. heyecan gitgide artmakta yalnuz benim kafama takılan bısey var arkadaslar ben artvınlıyım ama calısmak istedgm yerı erzurum yazdm acaba sorun olur mu ıkametımı oraya mı aldrmam gerekıyo acaba

 2. pekı tesekkurler bısey daha sorabılır mıyım ben basvuru yaparken ıkamet bilgılerı yerm bos kaldı yanı ıstemeden degıl otomatıkmen gectı sorun olur mu acaba

 3. ya ibenim ikamet adresim adıyaman ama sınaw yerim we calışmak istedigim sehir istanbul.herhangi bi sıkıntı olur mu bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum ltfen paylaşırmısınz???

 4. arkadaşlar, ben uzman yardımcılığı sınavına giricem genel kültürde tarih var mı bir bilginiz var mı? Bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim. Çok araştırdım ama bu konu hakkında bir şeyler bulamadım. Cevaplarınızı bekliyorum.

  • iletişim kurmaya çalışın: Sınav giriş belgenizle ilgili teknik bir sorun yaşamanız halinde sorununuzu T.C. Kimlik numaranızla birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarası içermeyen e-postalar cevaplanmayacaktır.

  • konu içinde bulunan iletişim e mailine durumunuzu belirtmeniz dışında yapabileceğiniz bir şey yok. kayıtlı görünmediğinizi söyleyin. ad soyad ve tc kimlik numaranız ile.

 5. ziraat bankasına sınav ücretini yatırdım ve internet üzerinden başvurumu onayladım. giriş belgesini almak için sisteme girdiğimde sınava dair başvurunun onaylanmadığı yazısı cıkıyor. bu durumun düzeltilmesi için ne yapmam gerekir.

  • konu içinde yer alan e posta adresine mail atmalısınız. Sınav giriş belgenizle ilgili teknik bir sorun yaşamanız halinde sorununuzu T.C. Kimlik numaranızla birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarası içermeyen e-postalar cevaplanmayacaktır.

Bir yorum bırakın